MVS - Meziknihovní výpůjční služba

Jestliže Vámi požadovaná publikace není ve fondu naší knihovny, může být na vaše požádání  výpůjčka zprostředkována meziknihovní výpůjční službou z jiné knihovny v České republice. Půjčování se řídí stejnými ustanoveními jako výpůjčky z fondu Městské knihovny Ivančice. Je poskytována všem registrovaným čtenářů. Manipulační poplatek za tuto službu činí 40 Kč za jednu knihu nebo dokument.

Nenašli jste publikaci v našem fondu?

O poskytnutí výpůjčky můžete žádat několika způsoby: osobní návštěvou v knihovně, na ulici Mjr. Nováka 7, na tel. čísle 546 451 585, e-mailem info@knihovna.ivancice.cz, nebo nejlépe, vložte údaje o žádané publikaci do následujícího formuláře a odešlete. O zpracování žádosti vás budeme na uvedený kontakt informovat.

 

Po vyplnění vašeho celého jména, čísla průkazu a některého z kontaktních údajů vložte identifikační údaje o Vámi žádané publikaci do pole "Údaje o žádané publikaci". Nakonec opište do posledního políčka zobrazený kód (slouží k ochraně před nevyžádanou poštou) a stiskněte tlačítko ODESLAT.

 


Creative Commons License | Správce webu: admin@knihovna.ivancice.cz| Prohlášení o přístupnosti webu| Přidejte si stránky k oblíbeným