Soutěž "Lovci perel" - již 4. kolo od září 2018 do 31. května 2019. 

Soutěž Lovci perel je hravá, zajímavá a doslova „čtivá“!

Po knihovně jsou rozmístěné knihy, které jsou označené symbolem perly, tzv. PERLORODKY. Tyto knihy jsou zařazené do soutěže Lovci perel a ke každé takové knize dostanete hrací kartu. Pokud perlorodku pozorně přečtete, snadno na otázky z hrací karty odpovíte. Za správně zodpovězené otázky na JEDNÉ hrací kartě dostanete JEDNU perlu. Hrací karta má i tzv. nepovinné otázky, a pokud vyplníte i ty, dostanete za každou otázku 50 Morionů navíc. V nepovinných otázkách můžete například vyjádřit svůj názor na knihu, namalovat hlavního hrdinu, napsat nám, jak byste se jako hlavní hrdina zachovali vy. Každá odpověď podléhá přísnému knihovnickému tajemství!

Perličky vám budeme ukládat v knihovně na jedno určené místo. Můžete si tak porovnat svoji čtenářskou zdatnost s ostatními hráči. Pro nejpilnějšího čtenáře s nejvíce perličkami čeká na konci soutěže lákavá odměna. 

Proto lovte, čtěte, odpovídejte, sbírejte a hlavně se u toho bavte!

 

Již 4. ročník soutěže probíhá od  září 2018 do 31. května 2019.  Za nepovinné otázky čtenáři obdrží 50 Morionů (což je knihovnická měna, kterou ve finále můžete směnit za zajímavé dárky - v morionovém obchůdku od 10.6. do 21.6.2019).

Těšíme se na vaši účast!