Březen - měsíc čtenářů

03.03.2010 00:00

V rámci této akce proběhnou:

• po celý měsíc březen - pro všechny naše čtenáře REGISTRACE nových čtenářů ZDARMA a AMNESTIE pro zapomnětlivé čtenáře (prominutí poplatků za upomínky).

• 10. - 30. března - výstava nejlepších ČTENÁŘSKÝCH DENÍKŮ ve spolupráci se ZŠ T. G. Masaryka - deníky vyhodnotíme a odměníme drobnými dárky.

• 30. 3. v 17.30 - proběhne v prostorách knihovny CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA s promítáním fotografií a videí „Putování po Severní Indii a Ladaku“. Měsíční putování po nejznámějších památkách a místech Severní Indie (Tádž Mahal, Červená pevnost v Agře, Růžový palác v Jaipuru, Gháty ve Varánásí) a buddhistických klášterech v Ladaku. Osmidenní treks přechodem himálajského sedla Šingo-La ve výšce 5010 mnm, kouzlo oblasti nazývané Malý Tibet. Nabídka související cestopisné literatury pro naše čtenáře.