Vernisáž a výstava poezie studentů GJB Ivančice

Zveme vás na výstavu ke "Dni poezie", kterou budou prezentovat studenti ivančického gymnázia na téma "Nebát se". Výstava bude zahájena vernisáží 22.11. v 16.00 hod. v prostorách knihovny a potrvá do 22.12.

Workshop "Začínající podnikání"

Zveme vás na praktický workshop 20.11. v 8.30 hod. zaměřený na podporu drobného podnikání v regionu. Určeno zájemcům o drobné podnikání, rodičům na RD, zručným řemeslníkům. Pořádá Mikroregion Ivančicko, realizuje i-Kompas z.s., partnerem akce je Nadace ČEZ. Vstup zdarma.

Výstava obrazů Tamary Valešové

Zveme vás na výstavu obrazů Tamary Valešové, která bude probíhat 7.11.-7.12.2018 vždy v půjčovní dobu knihovny.

Přednáška "Československé LEGIE 1914-1920"

Zveme Vás na přednášku Mgr. Františka Trávníčka ze Spolku vojenské historie Valtice o  legionářích - informace o tomto československém zahraničním vojsku, jeho vznik a působení ve Francii, Itálii a Rusku, kdo to československý legionář, dobrovolec, pracovník či voják byl, jaké byly jejich osudy v jednotlivých armádách. Příspěvek ke 100 výročí vzniku ČSR. ÚTERÝ 16.10. v 18.00 v prostorách knihovny.
         Vstup volný!

Výstava fotografií Fotoklubu Ivančice FotKI - "Krásy světa"

Zveme Vás na výstavu fotografií ivančického fotoklubu "Krásy světa", která bude zahájena VERNISÁŽÍ v PÁTEK 5.10. v 18.00 hod. Výstava bude přístupná v půjčovní dobu knihovny 5.10 - 5.11. 2018

UPOZORNĚNÍ - PÁTEK 14.9. ZAVŘENO!

V pátek 14.9. bude z technických důvodů knihovna uzavřena!- instalace nového automatizovaného knihovního systému. Děkujeme za pochopení!

Soutěže pro děti a mládež

Od 3 září můžete opět pět začít soutěžit ve vaší oblíbené soutěži "Lovci perel". Kdo z vás rád něco vytváří literárně nebo výtvarně se může zapojit do akce "Přáníčko pro republiku". Přejeme hezké soutěžení!

Půjčovní doba o prázdninách

V červenci a srpnu půjčujeme v  PONDĚLÍ  a ve STŘEDU  8.30-12.00    13.00-18.00.  V pátek je z důvodu čerpání dovolených ZAVŘENO.  Přejeme všem našim čtenářům příjemné prožití prázdnin a dovolených!

Cestovatelská přednáška Moniky a Jirky Vackových "NOVÝ ZÉLAND sakra natěžko"

Zveme vás na cestovatelskou přednášku z úchvatné země Pána prstenů. Cestovat s dětmi se dá nejen za humna!  STŘEDA 9.5. 2018 v 18.00 hod.

Oheň a led - fotografie ISLANDU Anny Stehlíkové

Zveme vás od 5.4. do 30.4. na výstavu  fotografií Anny Stehlíkové z krásné, drsné a fascinující krajiny Islandu.

Výstava obrazů pana Rudolfa Kondeie

Zveme vás srdečně na výstavu obrazů ivančického rodáka Rudolfa Kondeie, která bude probíhat 2.3..- 4.4.2018 v půjčovní dobu knihovny. Výstava bude zahájena vernisáží v PÁTEK 2.3. v 18.00 hod.

Noc s Adersenem

Letos se děti mohou zúčastnit  akce Noc s Andersenem  - 23. března 2018: Dobrodružství se skřítkem Knihomůlkem. Zájemci se mohou dostavit do knihovny pro přihlášku. Počet míst je omezen, více informací v knihovně. Přihlášky se odevzdávají do 14.3.

ZÁŘÍ - Soutěže pro děti

04.09.2018 13:54
Od září můžete opět pět začít soutěžit ve vaší oblíbené soutěži "Lovci perel"! Kdo rád něco vytváří literárně nebo výtvarně se může zapojit do akce "Přáníčko pro republiku". Přejeme hezké soutěžení, výherce oceníme!

PŮJČOVNÍ DOBA O PRÁZDNINÁCH

14.06.2018 11:56
V červenci a srpnu půjčujeme jako každoročně v PONDĚLÍ a ve STŘEDU 8.30-12.00  13.00-18.00.  V pátek je z důvodu čerpání dovolených ZAVŘENO.  Přejeme všem našim čtenářům příjemné prožití následujících prázdnin a dovolených!

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE "LOVCI PEREL"

05.06.2018 13:14
Vyhlášení vítězů soutěže proběhne ve STŘEDU 6.6. v 18.00 hod. v prostorách Městské knihovny. Na vítěze čekají ceny, ostatní soutěžící si mohou převzít svoje nasbírané perly. Děkujeme všem dětem za napínavé soutěžení a těšíme se na další kolo soutěže od začátku nového školního roku v září!
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>