"Knihy pro všechny"

 

Městská knihovna Ivančice ve spolupráci se skautským oddílem nabízí službu „Knihy pro všechny“. Služba je určena zejména starším spoluobčanům, jejichž bydliště se nachází ve vzdálenějších částech města. Přibližně 1× za měsíc (nebo dle domluvy se skauty) by jim byla doručována zvolená literatura a to ZDARMA.


Pravidla využívání služby:

 

  • registrace čtenáře (není-li zájemce v knihovně dosud evidován, může využít možnosti „domácí registrace“ prostřednictvím člena skautského oddílu, se kterým vyplní přihlašovací formulář). Cena roční registrace je 50 Kč.
  • přílohou formuláře bude stručný dotazník, kde čtenář blíže určí knihy a časopisy, o které by měl zájem (dotazník ke stažení zde (.pdf)).

Pozn. Pro stažení dotazníku je třeba mít nainstalovaný program pro čtení souborů v pdf formátu. Takový program si můžete zdarma stáhnout např. zde.

 

Kontaktovat nás můžete obvyklými způsoby:

 

osobní návštěvou v knihovně na ulici Mjr. Nováka 7, na tel. čísle 546 451 585, nebo e-mailem info@knihovna.ivancice.cz, popř. využijte dotazový formulář, který naleznete vlevo v menu, případně na něj přejděte přímo přes tento odkaz.

 

Pridat.eu


Creative Commons License | Správce webu: admin@knihovna.ivancice.cz| Prohlášení o přístupnosti webu| Přidejte si stránky k oblíbeným