Stěhování pobočky v Letkovicích

23.02.2010 00:00

V úterý 16.2.2010 proběhlo očekávané stěhování pobočky Městské knihovny v Ivančicích do nově zrekonstruované budovy v Letkovicích nazývané Myslivna. Letkovičtí občané díky této rekonstrukci získávají velmi pěkný prostor, kde budou poskytovány knihovnické služby včetně připojení a možnosti vyhledávání informaci na internetu. Provoz bude obnoven první středu v měsíci březnu (3.) v obvyklou půjčovní dobu v 17 – 19 hodin.

Díky patří Městu Ivančice za financování rekonstrukce, pracovníkům úřadu, kteří nábytek i knihy dvakrát stěhovali a knihovnicím z městské knihovny a pobočky za veškeré související práce a uspořádání knihovny do co možná nejhezčí a nejúčelnější podoby.

Fotogalerii ze stěhování naleznete na podstránce Fotogalerie nebo přímo pod tímto odkazem.

Ilustrační foto - stěhování pobočky Letkovice

Ilustrační foto - stěhování pobočky v Letkovicích.

Diskusní téma: Stěhování pobočky v Letkovicích

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek