Vánoční soutěž pro děti

Jakoukoliv technikou nazdobte polystyrenovou kouli jako vánoční baňku a doneste nám ji k nám do pátku 8.12. Nazdobené baňky vystavíme a o nejkrásnější rozhodnou čtenáři svými hlasy. Úspěšné tvůrce odměníme!

Výstava poezie studentů GJB "Labyrint"

Zveme vás na vernisáž výstavy poezie studentů GJB Ivančice  ve ČTVRTEK 23. listopadu v 16.00 hod. Výstava ke Dni poezie bude přístupná vždy v půjčovní dobu knihovny do 22.12. 2017

Workshop "Podpora drobného podnikání"

Praktický workshop zaměřený na podporu drobrého podnikání.
ZMĚNA TERMÍNU - úterý 21.11 -. 8.30-13.30. Vstupné dobrovolné.
Financuje Mikroregion Ivančicko, pořádá i-Kompas, z.s.

Výstava a vernisáž fotografií ivančického fotoklubu FotKI

Zveme Vás na  vernisáž výstavy fotografií fotoklubu Ivančice - FotKI -
"Z luk a hájů" - v PÁTEK 6.10. v 18 hod. Výstava  bude probíhat v půjčovní dobu knihovny od 6. 10. do 6. 11. 2017.

Týden knihoven 2. - 6.10.

• registrace nových čtenářů zdarma
  • amnestie pro zapomnětlivé čtenáře (prominutí poplatků za upomínky)

Akce v týdnu knihoven:

• Beseda s p. Sosnarovou v ÚTERÝ 3.10. v 18hod.
  •  Vernisáž výstavy ivančického fotoklubu v PÁTEK 6.10. v 18 hod.

Beseda s paní Věrou Sosnarovou, hrdinkou knihy "Krvavé jahody"

• Zveme vás na besedu s paní Věrou Sosnarovou , která je hlavní hrdinkou knihy "Krvavé jahody" o přežívání v sovětských gulazích. ÚTERÝ 3.10. v 18.00 hod.
  •  Vstupné dobrovolné!

Výstava ZUŠ A.Muchy - výtvarný obor

Zveme vás od 4.9. do 4.10. na výstavu prací dětí z výtvarného oboru paní učitelky Libuše SMUTNÉ při ZUŠ Alfonse Muchy v Ivančicích

Prázdninová výstava - MŠ Chřestová

Zveme vás na výstavu prací dětí z MŠ Chřestová ze třídy "Koťat" paní učitelky Ludmily ŠAFÁŘOVÉ. Na výstavu se můžete podívat 3.7.- 29.8. každé  pondělí a středu v půjčovní dobu knihovny.

Půjčovní doba o prázdninách

V červenci a srpnu půjčujeme v PONDĚLÍ a ve STŘEDU 8.30-12.00     13.00-18.00.  V pátek je z důvodu čerpání dovolených zaměstnanců zavřeno.  Přejeme všem příjemné prožití prázdnin a dovolených!

Vyhlášení vítězů soutěže "Lovci perel"

Pro všechny lovce jsou nachystány odměny :-) !

Cestovatelská přednáška "S batohem po Krymu"

Zveme vás ve středu 10 května v 18.00 hod. na cestovatelskou přednášku Ing. Lenky Novákové o přírodních krásách a památkách bájného černomořského poloostrova.

Výstava "Retro hračky"

Lovcům perel

Výstava fotografií Petra Soldána - "Amsterdam"

Zveme vás na výstavu fotografií  "Amsterdam".
 Výstava probíhá od 24.3. - 24.4. 2017 v
 půjčovní dobu knihovny.

Výstava fotografií "Obrázky z Indie"

Zveme vás na výstavu fotografií  "Obrázky z Indie".
 Výstava probíhá od 22.2. - 22.3. 2017 v
 půjčovní dobu knihovny.

Vánoční morionový obchůdek

Lovci perel, obchůdek je nachystán a můžete proměňovat svoje nasbírané moriony. Obchůdek trvá do 23.12.!

Vánoční výstava - Patchwork

Zveme vás na prodejní výstavu prací "PATCHWORK", která bude přístupná od 5.12. - 22.12.2016 v půjčovní dobu knihovny. Práce vystavuje kolektiv autorek.

Cestovatelská přednáška - Ekvádor

Zveme vás na přednášku Veroniky Hándlové z jejího ročního pobytu v Ekvádoru ve čtvrtek 1.12.2016 v 18 hod. Vstupné dobrovolné!

Výstava poezie studentů GJB "Žádný člověk není ostrov"

Zveme vás na vernisáž výstavy poezie studentů GJB Ivančice  v PÁTEK 18. listopadu v 18.00 hod. Výstava ke Dni poezie bude přístupná vždy v půjčovní dobu knihovny do 21.12. 2015

Výstava fotografií ivančického fotoklubu

Soutěž "Lovci perel" pokračuje!

Výstava fotografií Jana Černého, Výstava MŠ Chřestová

Po dobu prázdnin 4.7. - 31.8. můžete v knihovně navštívit výstavu fotografií Jana Černého "Kolem nás" a výstavku prací dětí z MŠ Chřestová ze třídy p.učitelky Ludmily Šafářové.

Výstava obrazů "JINÉ SVĚTY"        1.6. - 30.6. 2016

Zveme vás na výstavu acrylových obrazů s názvem ,,JINÉ SVĚTY" výtvarnice Libuše Croato (uměleckým jménem Arianna Amand)

Soutěž "LOVCI PEREL" - vyhlášení vítězů - středa 1.6. v 18.00 hod.

Beseda k zahájení výstavy 95 let skautingu v Ivančicích - "Skauti v        JAPONSKU"

Cestovatelská přednáška - EGYPT včerejška a dneška

Zveme vás na přednášku Mgr. Zdeňky Špryncové, která nás provede jednou z nejkrásnějších afrických zemí. Od Alexandrie až
 po Abu Simbel budeme obdivovat nejkrásnější památky starověké civilizace, navštívíme i místa, která byla poškozena
 nedávnou revolucí.

ve středu 20.4. v 18 hod. v prostorách knihovny.
Vstupné dobrovolné!

Výstava fotografií Chrudoše Tvrdého

Zveme vás na výstavu fotografií pana Chrudoše Tvrdého      "TÓNY A EMOCE". Výstava probíhá od 1.4. - 28.4. 2016
         v půjčovní dobu knihovny.

Akce knihovny v březnu:

• Výstava prací "PATCHWORK", v knihovně již podruhé, vystavuje kolektiv autorek. Výstava bude přístupná od        1.3. -  31.3. 2016 v půjčovní dobu knihovny.
  • Beseda s PhDr. Olgou Krumlovskou ve čtvrtek 17.3. v 18.00 hod., která je autorkou literatury z oblasti astrologie, záhad a jógy. Vstupné dobrovolné.

Vánoční soutěž pro děti

13.11.2017 11:10
Jakoukoliv technikou nazdobte polystyrenovou kouli jako vánoční baňku a doneste nám ji k nám do 8.12. Nazdobené koule vystavíme a o nejkrásnější kouli rozhodnou čtenáři svými hlasy. Nejvíce hlasů od čtenářů = výhra a odměna! Zájemci si mohou polystyrenovou kouli k dotvoření vyzvednout v knihovně.

Výstava fotografií "Z luk a hájů" - fotoklub FotKI

17.10.2017 08:32
Výstava fotografií fotoklubu Ivančice - FotKI - "Z luk a hájů" probíhá v půjčovní dobu knihovny od 6.10. do 6.11. 2017. Srdečně vás zveme!

Týden knihoven 2.-6.10.

04.10.2017 10:17
 V tomto týdnu se mohou noví čtenáři  zaregistrovat zdarma, rovněž  probíhá prominutí poplatků za upomínky. Akce v tomto týdnu: Beseda s p. Sosnarovou nad knihou "Krvavé jahody" v ÚTERÝ 3.10. v 18hod..,vernisáž výstavy ivančického fotoklubu v PÁTEK 6.10. v 18 hod.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Creative Commons License | Správce webu: admin@knihovna.ivancice.cz| Prohlášení o přístupnosti webu| Přidejte si stránky k oblíbeným