Půjčovní doba o prázdninách

V červenci a srpnu půjčujeme v PONDĚLÍ a ve STŘEDU 8.30-12.00     13.00-18.00.  V pátek je z důvodu čerpání dovolených zaměstnanců zavřeno.  Přejeme všem příjemné prožití prázdnin a dovolených!

Vyhlášení vítězů soutěže "Lovci perel"

Pro všechny lovce jsou nachystány odměny :-) !

Cestovatelská přednáška "S batohem po Krymu"

Zveme vás ve středu 10 května v 18.00 hod. na cestovatelskou přednášku Ing. Lenky Novákové o přírodních krásách a památkách bájného černomořského poloostrova.

Výstava "Retro hračky"

Lovcům perel

Výstava fotografií Petra Soldána - "Amsterdam"

Zveme vás na výstavu fotografií  "Amsterdam".
 Výstava probíhá od 24.3. - 24.4. 2017 v
 půjčovní dobu knihovny.

Výstava fotografií "Obrázky z Indie"

Zveme vás na výstavu fotografií  "Obrázky z Indie".
 Výstava probíhá od 22.2. - 22.3. 2017 v
 půjčovní dobu knihovny.

Vánoční morionový obchůdek

Lovci perel, obchůdek je nachystán a můžete proměňovat svoje nasbírané moriony. Obchůdek trvá do 23.12.!

Vánoční výstava - Patchwork

Zveme vás na prodejní výstavu prací "PATCHWORK", která bude přístupná od 5.12. - 22.12.2016 v půjčovní dobu knihovny. Práce vystavuje kolektiv autorek.

Cestovatelská přednáška - Ekvádor

Zveme vás na přednášku Veroniky Hándlové z jejího ročního pobytu v Ekvádoru ve čtvrtek 1.12.2016 v 18 hod. Vstupné dobrovolné!

Výstava poezie studentů GJB "Žádný člověk není ostrov"

Zveme vás na vernisáž výstavy poezie studentů GJB Ivančice  v PÁTEK 18. listopadu v 18.00 hod. Výstava ke Dni poezie bude přístupná vždy v půjčovní dobu knihovny do 21.12. 2015

Výstava fotografií ivančického fotoklubu

Soutěž "Lovci perel" pokračuje!

Výstava fotografií Jana Černého, Výstava MŠ Chřestová

Po dobu prázdnin 4.7. - 31.8. můžete v knihovně navštívit výstavu fotografií Jana Černého "Kolem nás" a výstavku prací dětí z MŠ Chřestová ze třídy p.učitelky Ludmily Šafářové.

Výstava obrazů "JINÉ SVĚTY"        1.6. - 30.6. 2016

Zveme vás na výstavu acrylových obrazů s názvem ,,JINÉ SVĚTY" výtvarnice Libuše Croato (uměleckým jménem Arianna Amand)

Soutěž "LOVCI PEREL" - vyhlášení vítězů - středa 1.6. v 18.00 hod.

Beseda k zahájení výstavy 95 let skautingu v Ivančicích - "Skauti v        JAPONSKU"

Cestovatelská přednáška - EGYPT včerejška a dneška

Zveme vás na přednášku Mgr. Zdeňky Špryncové, která nás provede jednou z nejkrásnějších afrických zemí. Od Alexandrie až
 po Abu Simbel budeme obdivovat nejkrásnější památky starověké civilizace, navštívíme i místa, která byla poškozena
 nedávnou revolucí.

ve středu 20.4. v 18 hod. v prostorách knihovny.
Vstupné dobrovolné!

Výstava fotografií Chrudoše Tvrdého

Zveme vás na výstavu fotografií pana Chrudoše Tvrdého      "TÓNY A EMOCE". Výstava probíhá od 1.4. - 28.4. 2016
         v půjčovní dobu knihovny.

Akce knihovny v březnu:

• Výstava prací "PATCHWORK", v knihovně již podruhé, vystavuje kolektiv autorek. Výstava bude přístupná od        1.3. -  31.3. 2016 v půjčovní dobu knihovny.
  • Beseda s PhDr. Olgou Krumlovskou ve čtvrtek 17.3. v 18.00 hod., která je autorkou literatury z oblasti astrologie, záhad a jógy. Vstupné dobrovolné.

Výstava poezie studentů GJB

09.11.2016 09:33
Vernisáž výstavy poezie studentů GJB Ivančice proběhne  v PÁTEK 18. listopadu v 18.00 hod. Výstava ke Dni poezie bude přístupná vždy v půjčovní dobu knihovny do 21.12. 2015

"Lovci perel" - 2. ročník soutěže

20.09.2016 10:52
Druhý ročník soutěže probíhá od 1. září do konce května 2017.  Za nepovinné otázky tentokrát čtenáři obdrží 50 Morionů (což je nová knihovnická měna), kterou ve finále mohou směnit za zajímavé dárky.

V pátek 2.9. je otevřeno

31.08.2016 09:15
Prázdniny se s námi pomalu loučí, od 1.9. opět přecházíme k obvyklé půjčovní době. Přejeme dětem i jejim učitelům a rodičům úspěšný nový školní rok!
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Creative Commons License | Správce webu: admin@knihovna.ivancice.cz| Prohlášení o přístupnosti webu| Přidejte si stránky k oblíbeným